מעוניינים להזמין ביובית? חייגו: 072-2657729 או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר

המענה הרחב שאנו נעניק לכם

שירותי ביובית הם שירותים אשר מסוגלים להעניק מענה למגוון רחב של תקלות ובעיות הקשורות באינסטלציה, מים, ביוב והצפות. כמו כן, ביובית דרושה גם לחברות בנייה העוסקות באינסטלציה וכן במסגרת התקנות קווי ביוב ותשתיות. ניתן להעזר בחברות המפעילות ביובית גם מבחינת צילום קווי ביוב ואיתור תקלות. ביובית היא יחידה אשר מורכבת על המשאית ובין עבודותיה הנפוצות ניתן למצוא שאיבת בורות ביוב, שאיבת בורות שומן, עבודות ניקיון, פתיחת סתימות חמורות ועוד…

ממליצים עלינו ברחבי הארץ

צוות מקצועי וכלים חזקים במיוחד

לחברת י.נ פרץ ביובית הנושאת משאבת לחץ מים מהחזקות ביותר מתוצרת גרמניה המסוגלת לייצר לחץ מים של 150 אטמוספרות. לחץ המים החזק מאפשר פתיחת סתימות טובה יותר מהר יותר וניקוי מהיר יותר של הקווים.
צוות הביובית כולל שני אנשי צוות: מפעיל הביובית, ומפעיל העבודה. הביובית שברשותינו מאובזרת בכל הכלים הנדרשים לתיחת הבורות: פטישים, מברגים, לומים, איזמלים, מפתחות לפתיחת בורות, מפתחות צינורות, ועוד..
הביובית נושאת את כל סוגי הצינורות מהקטן ועד הגדול ביותר. לחברתנו ביובית הנושאת צינום מים המגיע עד אורך של 150 מטר.

ביובית
ביובית במרכז

שיטת העבודה שלנו עם ביובית

כאשר מגיעה הביובית למקום העבודה, בודקים אנשי הצוות היכן למקם את הביובית ועורכים חישובים כיצד לפתוח את הסתימה. ביצוע פעולה זו חשובה ביותר שכן שיקול דעת מוטעה עלול לגרום להצפה! כאשר מסיים הצוות לבצע את כל הבדיקות הנדרשות מתאימים את הצינור למערכת הביוב ומורידים מחסום ללכידת גורם הסתימה, את הצינור מניחים בתחילת הקו ומפעילים את המנוע של יחידת לחץ המים.
לחץ המים מגיע עד לגורם הסתימה מתנגד בו ומפורר אותו. כאשר גורם הסתימה מתפרק הוא נסחף עם לחץ המים אל המחסום שבתחילת הקו אנו תופסים אותו ומראים אותו ללקוח.

ביובית הדגל שלנו

סרטוני הביובית של י.נ פרץ

חשיבות נושא הבטיחות בזמן שאיבת ביוב

בחברת י.נ פרץ מקפידים על בטיחות מירבית והביובית נושאת עימה מחסומים לאבטחת הבורות בזמן העבודה. צוות העובדים דואג ששום אדם לא יתקרב אל שטח העבודה או הביובית בזמן העבודה.
לחברת י.נ פרץ סוגים שונים של רכבי ביובית המיועדים למגוון רב של עבודות:
משאיות ביובית בנפחים שונים וביובית לחניונים ולמקומות עם בעיות גישה למשאית.

ביובית בתל אביב
ביובית בנס ציונה

הקשר ההדוק בין ביובית לאינסטלציה

שירותי ביובית הם חלק בלתי נפרד מענף האינסטלציה. הצורך בשרותי ביוב עולה בשורה ארוכה של עבודות בתחום זה כגון התקנות, תקלות ותיקונים. הביובית דרושה הן במהלך הקמתן של מערכות אינסטלציה במבנים, והן לאחר מכן בתחזוקה שוטפת והתמודדות עם תקלות למיניהן.
משאית ביוב היא למעשה יחידה מיוחדת אשר מורכבת על גבי משאית. היא כוללת מיכל שאיבה גדול המעניק אפשרות לבצע שאיבות מאסיביות בהיקפים גדולים. שאיבות אלו מתבצעות בבורות ספיגה, ביוב, צינורות ביוב סתומים, בורות שומן, רקב, חניונים, מתחמים מוצפים ועוד.. כמו כן, משאית ביוב מעניקה גם מענה מבחינת פתיחת סתימות חמורות וכדומה. לא אחת, כאשר אתם סובלים מסתימה משמועתית, אינסטלטור יכול לתת פתרון זמני בלבד לבעיה. בדיוק במצבים אלה, משאית שאיבת ביוב יכולה להיכנס לפעולה.

גלריית תמונות משאיות ביוב

השאלה החשובה כאן – מתי הגיע הרגע להזמין ביובית ??

משאית שאיבת ביוב יכולה להתאים גם לבתים פרטיים. לדוגמא, באמצעות כוח השאיבה של המשאית שאיבת ביוב, אפשר להעניק מענה לבעיות כגון סתימות בבית, סתימות בצינור הראשי של הבניין וכדומה. עם זאת, אין ספק כי הזמנת שירותי ביובית מאפיינת בדרך כלל מתחמים ציבוריים ורחבי היקף כגון כבישים (עירוניים ובינעירוניים), מפעלים, מסעדות, בתי מלון, רבי קומות, מקבצי בניינים מחוברים וכדומה. בשל אי הנעימות אשר מאפיינת בעיות אינסטלציה, ניתן למצוא כיום מגוון חברות המציעות שירותי ביובית 24 שעות ביממה. אי לכך, גם אם אתם זקוקים לשירות ביובית בלילה, תוכלו למצוא מענה ופיתרון.

דוגמא נפוצה לסיטואציה הדורשת שירות משאית שאיבת ביוב היא שאיבת בורות ביוב בחניונים. במקרים אלה, חשוב כי צוות המשאית שאיבת ביוב לא יהיה רק מתורגל כיאות בביצוע המלאכה, אלא שהוא יוכל להגיע למקום עם משאית שאיבת ביוב בגודל המתאים. דהיינו, ביובית “קטנה יחסית” המתאימה לעבודה בשטחים של חניונים מקורים. ביובית קטנה יכולה להיות למשל ביובית אשר מורכבת על גבי רכב טנדר. כעת, הביובית מסוגלת להגיע למקומות שונים בחניון ולתת מענה לכל בורות הביוב במקום. כמו כן, ביובית קטנה היא פיתרון מצוין גם מבחינה שירותי ביובית ברחובות צרים או במתחמים בהם הגישה למשאית איננה פשוטה.

שירותי משאית שאיבת ביוב יעילים במיוחד גם מבחינת שאיבת בורות שומן או בורות ספיגה. כמו כן, במידה ונתקלתם בהצפה בעסק/במפעל/בבית, ואינכם יודעים כיצד להתמודד עם המים הרבים, תוכלו להזמין שירות משאית שאיבת ביוב. הצוות המיומן אשר יגיע למקום יוכל לשאוב את הנוזלים (בשלב ראשון), לאתר את התקלה (בשלב שני), ולמצוא פיתרון לסוגיה (לסיום).

שירותי משאית שאיבת ביוב אינם כמובן רק המשאית ומערכת השאיבה. בעת הזמנת שירות משאית שאיבת ביוב, ישנה משמעות גדולה גם לצוות המקצועי אשר עומד מאחורי השירות. האם הוא מסוגל להתמודד עם האתגר העומד על הפרק, האם הוא מגיע לשטח כאשר הוא מצויד בביובית תקינה ומשאבה איכותית, האם הוא בעל ניסיון וכדומה.