מפריד שומן איכותי

טיפול בהצפות ומניעת סתימות

אין דבר מתסכל יותר במהלך יום עבודה, כמו הצפה או סתימה במערכת הביוב. כל דבר שעוצר את יום העבודה שלנו, מכריח אותנו לעזוב הכל ולטפל בו ומונע מהעסק שלנו להמשיך ולתפקד בצורה תקינה ולמלא את ייעודו,  הוא אירוע שלילי שיכול לעלות לנו באנרגיות, בזמן יקר וכמובן שבכסף.

אז איך נמנעים? משקיעים בתשתית איכותית שמונעת בצורה מיטבית את הסיכוי לאירוע שלילי בעסק שלנו.

מפריד שומן למערכת הביוב

על פי תקנות משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, מפריד שומן הוא תנאי בסיסי לקבלת רישיון עסק והוא כולל דרישה לפינוי ותחזוקה קבועה של מפריד השומן.

מהו בעצם מפריד שומן?

מפריד שומן הוא מערכת בתוך מערכת הביוב של העסק,  שמטרתה היא לסנן את הביוב ולהפריד את השומנים למיכל נפרד, זאת בכדי שלא לייצר סתימה או קשיים במערכות הניקוז ולפגוע במערכת הניקוז של העסק עצמו ושל הסביבה כולה.

תחזוקת מפריד שומן

מכיוון שמפריד השומן מסיט את השומנים למיכל ייעודי, את המיכל הזה צריך לתחזק, לרוקן ולנקות בתדירות קבועה בהתאם לגודלו ובהתאם לנפח פעילות העסק. חברת י.נ פרץ ובניו, מציעה לכם, בעלי העסקים, שירות טיפול במפריד השומן של העסק שלכם במחיר הוגן ובאחריות מלאה.

החברה שלנו מתמחה בצורה מקצועית בפינוי מכלי אגירת השומן בעסק שלכם ובנוסף, בביצוע עבודות שגרתיות של תחזוקה שוטפת למערכת הניקוז כולה. מפריד שומן הוא חלק חיוני במערכות הניקוז של מפעלים, מוסכים, מסעדות וכל בית עסק אחר המשתמש בחומרים שומניים בעבודתו.

אל תזניחו – זה יקר!

שמירה והקפדה על תפעול נכון ותחזוקה נכונה של מפריד השומן בעסק שלכם, תסייע לכם למנוע קשיים וסיבוכים במערכת הביוב שיכולים לעלות לכם ביוקר. הקפדה על שגרת תחזוקה נכונה, תחסוך לכם עלויות, זמן וכאב לב.